Jaunumi

Aizvadītas #BeActive Māmiņu brokastis

12 Sep

Gatavojoties Eiropas Sporta nedēļai, sadarbībā ar Māmiņu klubu TC Spice Home aizvadītas #BeActive Māmiņu brokastis, kas pulcēja 340 jaunās un topošās māmiņas.

Eiropas Sporta nedēļai veltītajā #BeActive stendā māmiņas saņēma padomus no fitnesa un veselības studijas VingroSev.lv par fizisku aktivitāti grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā, izmēģināja grūtniecības laikā paredzētus vingrinājumus. Fizioterapeite Madara Valberga uzstājās ar lekciju “Hronisku muguras sāpju psihoemocionālie aspekti – apburtais loks.” Lielāko interesi izraisīja veselības studijas piedāvātā teipošana muguras sāpju atvieglošanai.

Savukārt Fizio Mājā vecāki ieguva informāciju par jaundzimušā hendlingu jeb mazulīša celšanu, turēšanu un ģērbšanu – un par specifiskām fizioterapijām grūtniecības un pēcdzemdību periodā mammām un zīdaiņiem, par ko pastāstīja Fizio Mājas fizioterapeite Sandra Maļinovska.  

Vienlaikus notika daudz citu aktivitāšu, ikviens interesents varēja izmēģināt dažādus jaunus produktus un iegūt balvas un, protams, izbaudīt veselīgas brokastis. Fiziska aktivitāte sākas ar pareizu uzturu!

Eiropas Sporta nedēļa visā Latvijā no 23. – 30. septembrim. Sporta nedēļu koordinē Latvijas Sporta federāciju padome.

Kristaps Zaļkalns,
Latvijas Sporta federāciju padome