Jaunumi

#BeActive izaicinājuma izlozes rezultāti

03 Nov

#BeActive izaicinājums ir noslēdzies! Paldies visiem par dalību! Priecājāmies sekot līdzi jūsu iespaidiem par izaicinājuma laikā piedzīvoto. Liels prieks, ka šogad īpaši aktīvi uzrunājāt pievienoties tos, kuri ikdienā ar aktīvu dzīvesveidu ir uz “Jūs”!

Bet nu – pienācis laiks sveikt veiksmīgos balvu ieguvējus!

  • Galveno balvu* – veikala “Virsotne” dāvanu karti EUR 500 vērtībā – iegūst Ilmārs Jermaks (individuālajā kategorijā) un “Ašās pleznas” – Santa Koponāne, Artūrs Koponāns, Marta Koponāne, Austris Koponāns (komandu kategorijā).
  • Veicināšanas balvu** – “Modern Nomad“ šūpuļtīklu ar moskītu tīklu – iegūst Jānis Dūka (individuālajā kategorijā) un “Pilnīgi vienalga” – Mārtiņš Salnājs, Kristīne Salnāja (komandu kategorijā).
  • Veicināšanas balvu*** – “Modern Nomad“ šūpuļtīklu ar moskītu tīklu – iegūst Kaspars Livčāns (individuālajā kategorijā) un “Zaķēni Ziķeri” – Rūdolfs Grūbe, Līga Beila, Andris Vorslovs (komandu kategorijā).
  • Izlozē starp visiem, kuri piedalījās bilžu un video konkursā Instagram platformā, laimīgais uzvarētājs, kurš saņem Polaroid fotoaparātu ir – Dace Andersone (@d.a.c.e.a.n.d.).

Lai vienotos par laimētās balvas izsniegšanu, izlozētajiem dalībniekiem līdz 2023. gada 7. novembrim jāsazinās ar izaicinājuma rīkotāju, rakstot uz
e-pastu agrita.lancmane@lsfp.lv, izmantojot to pašu e-pastu, ar kuru tika veikta reģistrācija izaicinājumam. E-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds un
tālruņa numurs.

Un atcerieties, ka ar šo izaicinājumu viss nebeidzas.
Esiet aktīvi arī turpmāk!


*Balva izlozēta starp dalībniekiem (individuāli un komandu kategorijās), kuri ar ieskaitītu rezultātu veikuši ne mazāk kā 5 reizes kādu no distancēm, atzīmējoties ne mazāk kā 7 no konkrētajā orientēšanās poligonā izvietotajiem kontrolpunktiem.
**Balva izlozēta starp dalībniekiem (individuāli un komandu kategorijās), kuri ar ieskaitītu rezultātu veikuši vismaz 5 pavēles distances dažādos poligonos.
***Balva izlozēta starp dalībniekiem (individuāli un komandu kategorijās), kuri ar ieskaitītu rezultātu veikuši ne mazāk kā 5 distances dažādos poligonos, atzīmējoties ne mazāk kā 15 no konkrētajā orientēšanās poligonā izvietotajiem kontrolpunktiem.