Jaunumi

#BeActive Taku izaicinājums

24 Aug

Sadarbībā ar aktīvās atpūtas profesionāļiem no Postnos, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros piedāvājam #BeActive Taku izaicinājumu. No 11. augusta līdz 31. oktobrim veic vismaz trīs no divpadsmit Piedzīvojuma vai Sportiskajiem maršrutiem un laimē ceļojumu uz Gruziju vienai personai, kā arī pārsteiguma balvas. Visi #BeActive Taku izaicinājuma maršruti pieejami bez maksas. Informāciju meklē: www.beactive.lv/takas.

Lai dotos maršrutā, iepazīstieties ar Nolikumu.

Maršrutus piedāvājam divās kategorijās

Ainaviski un vieglāk veicami maršruti domāti tiem, kuri nav rūdīti staigātāji vai kuri pārgājienā dosies ar bērniem vai senioriem, kuri vienkārši vēlas mierīgāku atpūtu. Šo maršrutu garumi ir līdz 14 km un to veikšana varētu aizņemt līdz 3 vai 4 stundām. Visi Piedzīvojuma maršruti apskatāmi MyPostNos lapā. Sportiskāko un izaicinošāko maršrutu veicējiem jārēķinās ar vidēji 25 – 35 km, kuros jāpavada būtu piecas un vairāk stundas. Visi Sportiskie maršruti apskatāmi MyPostNos lapā.

Ar saviem iespaidiem, izstaigājot takas, dalies sociālo tīklu platformās, atzīmējot @lsfp.lv profilu un pievienojot mirkļbirkas: #BeActive #BeActiveTakas #DecathlonLatvija un laimē pārsteiguma balvu no Decathlon Latvija.

Kā piedalīties?

Lai piedalītos #BeActive Taku izaicinājumā, katram tā dalībniekam jāreģistrējas mājaslapā www.mypostnos.com. Sadaļā “Visi maršruti” izvēlietie bezmaksas pārgājienu maršrutus “#BeActive Takas piedzīvojumam” vai “BeActive Takas sportiskajiem” (vari izvēlēties arī abas maršrutu kategorijas) un spiediet “Saņemt”.

Ikvienam pārgājiena dalībniekam svarīgi lejuplādēt arī aplikāciju “LatvianRoutes” (Google Play, AppStore) savā viedierīcē, pieslēdzoties, izmantojot to pašu e-pastu un paroli, ko izmantoja vietnē www.mypostnos.com. #BeActive maršrutus atradīsiet sadaļā “Mani maršruti”. Atverot izvēlēto maršrutu, aicinām iepazīties ar aprakstu, svarīgāko informāciju, un doties pārgājienā!

Maršrutu iesakām atvērt pirms posma uzsākšanas, jo tā lejupielādei jābūt pieejamam internetam. To lejupielādējot, izvēlētais maršruts būs pieejams tālrunī arī bezsaistes režīmā. Vienlaicīgi bezsaistē ir pieejams tikai viens (pēdējais ielādētais) maršruts.

Lai pārgājiens tiktu ieskaitīts, katram dalībniekam (savā aplikācijā un lietotāja profilā) katrā maršrutā jāreģistrējas startā, finišā un kontrolpunktos (nospiest “check-in”). Kontrolpunktu skaits, kuros jāatzīmējas ir norādīts maršruta aprakstā. Lai lietotu aplikāciju, jābūt ieslēgtai atrašanās vietai jeb GPS.

Maršruti

Maršruti piedzīvojumam

 • Kolkas atklājumi (11 km)
 • Jaunpils skati (10 km)
 • Lubānas purvu pavēlnieks (13 km)
 • Ogres kalnu gājiens (14 km)
 • Ēdoles pasaka (11 km)
 • Raganas vella ducim pa pēdām (13 km)


Maršruti sportiskajiem

 • Rendas ezeru zeme (31 km)
 • Mērsraga akmeņu mežs (46 km)
 • Gaujienas robežas atklājumi (27 km)
 • Cēsu avotu tūre (35 km)
 • Tūjas klintīm pa pēdām (30 km)
 • Pāvilostas vēju valdnieks (35 km)

Viktorīna

Lai pārgājiens būtu vērtīgs, aplikācijā aicināsim atbildēt uz jautājumiem, kas ļaus paplašināt zināšanas gan par takām, kuras izstaigā, gan par to, kā fiziski aktīvs dzīvesveids var uzlabot veselību un kopējo dzīves kvalitāti. Labākajiem atbildētājiem – pārsteiguma balvas.

Galvenā balva – ceļojums uz Gruziju

Lai piedalītos izlozē par galveno balvu – ceļojumu uz Gruziju, laikā no 2022. gada 11. augusta līdz 31. oktobrim jāveic vismaz 3 no 12 piedāvātajiem maršrutiem.

Pārsteiguma balvas

Vienlaikus izlozēsim arī #BeActive Taku izaicinājuma pārsteiguma balvas.

Vairāk: www.beactive.lv/takas