Pasākumi

#BeActive izaicinājums (27. augusts – 31. oktobris)

Vieta

20 Latvijas vietās

Norises laiks

27.08.2023. -

Līdz

31.10.2023.

Pasākuma veids

Galvenie

Sporta veids

Orientēšanās

Dalībnieku skaits

2000

Organizators

LSFP sadarbībā ar LOF

Kontaktinformācijahttps://beactive.lv/takas/

Informācija par pasākumu

430 orientēšanās kontrolpunkti kopumā 20 Latvijas pilsētās.

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros piedāvājam vērienīgu #BeActive izacinājumu – 20 Latvijas pilsētās izvietoti kopumā 430 orientēšanās kontrolpunkti, kas būs pieejami līdz pat 31. oktobrim. Ikviens iedzīvotājs aicināts sev ērtā laikā un vietā doties pastaigā, skrējienā vai izbraucienā ar velosipēdu, meklēt kontrolpunktus un tā aktīvi pavadīt laiku.

Izaicinājuma noslēgumā, starp dalībniekiem, kuri līdz oktobra beigām būs izpildījuši noteiktas prasības, tiks izlozēta galvenās balvas – veikala Virsotne dāvanu kartes 500 eiro vērtībā, Modern Nomad šūpuļtīkli un citas. Ar izlozes noteikumiem aicinām iepazīties izaicinājuma nolikumā.

Dalība izaicinājumā ir bez maksas.
Vairāk informācijas, iespēja lejuplādēt kontrolpunktu kartes un reģistrācija – www.beactive.lv/takas.

#BeActive izaicinājuma kontrolpunkti izvietoti Alūksnē, Baldonē, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, divās vietās Rīgā – Baložos un Mežaparkā, Saldū, Saulkrastos, Siguldā, Smiltenē, Talsos, Tukumā un Valmierā (skatīt interaktīvo karti).

Lai dotos distancē, prasme orientēties apvidū būs noderīga, taču tas nav obligāts priekšnoteikums. Orientēšanās teritorijas veidotas tā, lai būtu piemērotas gan cilvēkiem bez īpašām prasmēm orientēties, gan būtu interesantas arī zinātājiem.

Atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, izmantojot Qrenteerings lietotni (lejuplādējama AppStore, GooglePlay). Distanču kartes ar kontrolpunktiem lejuplādējamas gan elektroniski, gan pieejamas drukātā formātā katrā no izaicinājuma vietām – informācija par to atrodama: www.beactive.lv/takas. Izaicinājumā var piedalīties individuāli vai komandā.

Aicinām noskatīties video, kurā #BeActive vēstnese Anna Andersone ar ģimeni skaidro – kā doties trasē: https://youtu.be/Z-Z43fQ2_8c.