Jaunumi

Pieteikšanās #BeActive Ģimeņu pludmales spēlēm ir sākusies

07 Sep

Otro reizi Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies #BeActive Ģimeņu pludmales spēles! Ģimeniskākais Eiropas Sporta nedēļas pasākums notiks 18. septembrī pludmales sporta centrā Ruukki, Mārupē.

Pavadiet aizraujošu un aktīvu dienu dažādās veiklības un ātruma stafetēs, piepūšamajās atrakcijās un beidzot ar SUP dēļu airēšanu! Lai dienu padarītu vēl jaukāku, pasākuma gaitā visus iepriecinās velotriāla šovs, iluzionists/animators, sejas apgleznotāja, kā arī bezmaksas ēdināšana! Sacensību veiksminiekiem vērtīgas balvas: novusa galda komplekts un dāvanu kartes no Sportland, kā arī atbalstītāju pārsteiguma balvas visiem dalībniekiem.

Dalība pasākumā bez maksas, taču ģimeņu skaits, kas var startēt, ir ierobežots – maksimālais ģimeņu skaits pasākumā – 30. Aktivitātēs vienlaicīgi piedalīties var četri dalībnieki – 2 pieaugušie un 2 bērni, taču kopējais bērnu skaits komandā ir neierobežots!

Programma

  • 10.00 – 10.45: reģistrācija;
  • 11.00 – 15.00: uzdevumi, kas ietver dažādu sporta veidu elementus, kā ātruma un veiklības stafetes ar pludmales spēļu elementiem, dažādu prasmju un līdzsvara pārbaudīšana, SUP airēšana, aktivitātes smiltīs u.tml.;
  • 15.30: Ģimeņu pludmales spēļu apbalvošana.

REĢISTRĀCIJA

Plašāka informācija sacensību NOLIKUMĀ.

Dalība pasākumā ar Eiropas Savienībā atzītu, sadarbspējību Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas, pārslimošanas vai negatīva testa faktu (“dzeltenais” drošības līmenis) un bērniem zem 12 gadu vecuma bez ierobežojumiem.