Jaunumi

Instagram konkursa uzvarētāja Ilze Jēgere: “Sports dod enerģiju”

21 Nov

#BeActive Instagram #piecelies konkursā uzvarēja Ilze Jēgere, balvā saņemot 400 eiro vērtu abonementu – pēc izvēles jebkurā sporta klubā. Par iegūto balvu Ilze izraudzījās vairāk nekā pusgadu spēlēt skvošu Jokerklubā. Ilze pēc profesijas ir skolotāja, viņai patīk sportot kopā ar skolēniem, bet gada nogalē Ilze dosies uz Austrāliju, lai latviešu diasporas bērniem mēnesi mācītu latviešu valodu.

– Joprojām esmu ļoti priecīga un pateicīga par iegūto balvu. Liels paldies Latvijas Sporta federāciju padomei par tik jauku akciju un tiešām vērtīgu balvu!

– Laimīgā bilde uzņemta pie dabas krūts, kadrā vairākas meitenes. Ko jūs darījāt?

– Meitenes bildē ir manas mīļas skolnieces Kristiāna un Elīza. Mēs ar klasi bieži dodamies dabā, lai darītu kādu sportisku aktivitāti. Bilde uzņemta mūsu velobraucienā Līgatne-Sigulda.

– Mirkli iemūžināja tava audzēkne. Vai viņa tagad nav greizsirdīga?

– Nē, galīgi nē! Meitenes priecājās par manu veiksmi.

– Kā tu uzzināji par #BeActive Instagram izaicinājumu?

– Kādu vakaru WhatsApp grupas čatā saņēmu pamudinājumu no draudzenes piedalīties akcijā. Nodomāju: foršs mērķis, lieliska balva un smuka bilde profilā – kāpēc gan ne!?

– Par iegūto balvu izvēlējies spēlēt skvošu Jokerklubā. Kādēļ izvēle krita uz šo sporta klubu?

– Jokerklubs ir mans mīļākais sporta centrs. Man patīk kluba skvoša zāle. Labi, ka pirms spēles ir pieejama arī fitnesa zāle, kā arī sauna pēc skvošošanas. Lieliska atmosfēra un jauka apkalpošana!

– Ko tev nozīmē sports?

– Veselīgu ikdienas ritmu. Sports uzlādē un dod papildu enerģiju, nevis to patērē. Ilgi meklēju foršu sportisku aktivitāti, ar ko nodarboties, līdz sāku spēlēt skvošu. Tagad skvošs viennozīmīgi ir mans mīļākais sporta veids, kuram pamazām pievēršu arī tuvākos draugus!

– Ko novēli visiem tiem, kuri tagad, lasot šīs rindas, piemēram, grauž čipsus un ikdienā nesporto!?

– Pabeidziet paciņu! Un, lai sajustos labāk, pierezervē ar draugu skvoša spēli sporta klubā – tev patiks! Būsim aktīvi un #piecelsimies arī turpmāk!

 

Kristaps Zaļkalns