Jaunumi

“Izkāp no savas komforta zonas, lai sajustu to prieku, kas rodas pēc sportošanas.”

05 Okt

#BeActive konkursa uzvarētāja Laine Rupeika-Ruža atzīst, ka fiziskās aktivitātes ir neatliekama dzīves sastāvdaļa. Šogad viņa piedalījās arī divos Eiropas Sporta nedēļas pasākumos – #BeActive pārgājienā un Latvijas Orientēšanās nakts Rīgas posmā, kurā kopā ar komandu ieguva 1. vietu.

Laines ieteikums tiem, kuri vēl ar fiziskām aktivitātēm ir uz “jūs”: “Pavisam vienkārši –  ir jāsaņemās un jāsāk darīt! Galvenais ir izkāpt no savas komforta zonas, lai sajustu to prieku, kas rodas pēc sportošanas. Un tad jau paliks arvien vieglāk. Tāpat arī katrs pasākums, kur piesakies vai treniņš, kur nolem doties, liek saņemties un atrast laiku saspringtajā ikdienā. Varbūt liekas, ka tas nav iespējams, bet patiesībā – laiku var atrast vienmēr!” 

Laine komentāru konkursā ieguva pludmales volejbola komplektu no Decathlon Latvija. Par to, kā balvu izmantos, Laine atbild: “Man nav šaubu, ka nākamajā sezonā kopā ar draugiem saņemto dāvanu liksim lietā, jo agrāk visai bieži kopā spēlējām volejbolu. Būs motivācija atsākt!”