Jaunumi

“Mūsu dzīvi veido mūsu izvēles. Ir jābeidz meklēt attaisnojumus.”

07 Nov

Vienai no #BeActive vēstnešu izaicinājuma uzvarētājām – Ivetai Šternbergai, ikdiena aizrit kustībā jau kopš bērnības. Arī ģimenes, draugu un paziņu loks ir sportiski cilvēki. “Es esmu atvērta izmēģināt jebkuras aktivitātes, jo tikai tā varu saprast, kas man patīk. Un tad turpinu nodarboties ar to, kas aizrauj un sagādā prieku visvairāk.”

Viņas ieteikums tiem, kuri nevar saņemties aktīvam dzīvesveidam: “Mūsu dzīvi veido mūsu izvēles. Ir jābeidz meklēt attaisnojumus, jo mūsu ķermenis ir spējīgs darīt jebko. Tas ir prāts, kas attur. Viss ir tikai galvā, tāpēc ir vienkārši jāsaņemās!”

Iveta piedalījās arī #BeActive pārgājienā. “Man ļoti patika – viss bija tik labi noorganizēts! Un bija padomāts, lai arī tiem, kuri nav pieredzējuši gājēji, nepazustu prieks un iedvesma, ko dāvā pārgājieni un būšana dabā. Nākamgad noteikti piedalīšos atkal!”

Kā lielās sporta somas (ar dažādiem aksesuāriem vingrošanai) ieguvēja izmantos saņemto Decathlon Latvija balvu? “Tagad būs vairāk jāpievēršas vingrošanai, jo pārsvarā eju pārgājienos, braucu ar velosipēdu, slēpoju u.tml. Bet tagad būs iemesls jaunam hobijam – tieši laikā, būs ļoti piemēroti ziemai!”