Jaunumi

Piedalies Endomondo izaicinājumā!

30 Aug

Vai esi gatavs aktīvam mēnesim – skriet, iet, nūjot, braukt ar velosipēdu vai veikt citas fiziskas aktivitātes? #BeActive izaicina: piecelies un Endomondo platformā līdz 28. septembrim piedalies Eiropas Sporta nedēļas izaicinājumā! Regulāri sportojot, laimē vērtīgas balvas.

Izaicinājums norisinās sekojošās kategorijās: skriešana, iešana, nūjošana un riteņbraukšana vai cits GPS nosakāms sporta veids. 

Izaicinājuma uzdevums ir: nodarboties ar kādu no minētajām fiziskajām aktivitātēm regulāri, vēlams 3 reizes nedēļā, bet ne mazāk kā 12 reizes konkursa norises periodā. Lai treniņš tiktu ieskaitīts, viena treniņa garumam jābūt vismaz 30 min.

Izaicinājuma beigās izlozējam starp visiem, kas izpildījuši 12 treniņus izaicinājuma laikā vismaz 30 min garumā katru pēc nejaušības principa:

  • Suunto 5 sporta pulksteni;
  • sporta veikala dāvanu karti 100 EUR vērtībā;
  • izaicinājuma beigās starp visiem dalībniekiem, kas piedalījušies vismaz vienā treniņā un dalījušies ar savu rezultātu sociālajos tīklos, #BeActive komanda noteiks atraktīvāko dalībnieku, kurš saņems: sporta veikala dāvanu karte 100 EUR vērtībā; 
  • Starp visiem izaicinājuma dalībniekiem tiks izlozētas arī 5 pārsteiguma balvas no #BeActive, kuri treniņa atskaitē Endomondo būs pievienojuši foto vai video.

Izaicinājums norisinās 2019. gadā no 28. augusta līdz 28. septembrim. Izloze un uzvarētāju paziņošana: 30.septembris.

Lejupielādē viedtālrunī bezmaksas aplikāciju Endomondo un sporto! Izaicinājumam piesakies Endomondo platformā ŠEIT.

NOLIKUMS – ENDOMONDO IZAICINĀJUMS