Jaunumi

Raimonds Elbakjans iegūst Eiropas Komisijas izcilības balvu sportā #BeActive Local Hero Award

21 Sep

Ielu sporta un kultūras kustības Ghetto Games aizsācējs Raimonds Elbakjans saņēmis Eiropas Sporta nedēļas izcilības galveno balvu #BeActive Local Hero. To Eiropas Komisija pasniedz personai, kas ar savu darbību īpašā veidā būtiski ietekmē kādas sabiedrības daļas dzīvesveidu, veicina un popularizē sportu un fiziskās aktivitātes. Starp trijiem Eiropas valstu finālistiem savās kategorijās iekļuva arī Jelgavas 4. vidusskola un AS Swedbank.  Balvu ieguvēji tika godināti 15. septembra vakarā Briselē īpašā Eiropa Sporta nedēļas balvas #BeActive Awards 2016 ceremonijā, uz kuru  bija devušies arī visi Latvijas finālisti.

“Atgriežoties mājās, ir sajūta, ka tiešām ir iemesls priecāties un svinēt. Konceptuāli tas ir ļoti nozīmīgs sasniegums, ka no Latvijas mēs bijām finālā visās kategorijās,” teica #BeActive Local Hero Award ieguvējs Raimonds Elbakjans.

Par fantastiskajām emocijām un lepnumu, ko devusi izvirzīšana balvai, runāja arī Jelgavas 4.vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova (kas, starp citu, augusta beigās kluva par vienu no #BeActiveLATVIA Izaicinājuma balvu izlozes veiksminiekiem).  Viņa apliecināja, ka viss skolas kolektīvs turpinās popularizēt aktīvu dzīvesveidu, īpaši Eiropas Sporta nedēļas ievaros, un izteica cerību, ka brauciena laikā pārrunātās interesantās idejas nākotnē tiks attīstītas.

Savukārt AS Swedbank Sttarptautisko klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs Jevgenijs Ivanovs atzīmēja, ka tieši šogad aprit 20 gadi, kopš Swedbank apzināt strādā pie savu darbinieku ārpusdarba aktivitāšu attīsīšanas: “Darba devējs ir pateicis, ka ir pieņemami veltī laiku sportam arī darba laikā. Tāpat pagājušajā gadā centrālajā Swedbank ēkā Saules akmenī atvērām sporta zāli, un arvien vairāk darbinieku izvēlas pēc darba nevis sēdēt sastrēgumā, bet pirms došanās mājās padarboties sporta zālē.”

“Ja mums izdosies tas, kas ir plānots, mēs būsim vieni no pirmajiem Eiropā, kas iznesīs Eiropas Sporta nedēļu tik augstā kvalitātē,” apliecināja Raimonds, sakot paldies Latvijas Sporta federāciju padomes Sporta attīstības vadītājai Dacei Zvaigznei. Izsakot prieku par to, ka latviešu darbs ir pamanīts starptautiski, pateicībai visiem nominantiem un LSFP pievienojās arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.