Sporta forums “SPORTSCOMM’22: Motivācija un atbalsts izaugsmei sportā”

event_note

2022. gada 30. septembrī

plkst. 9.20

videocam

Skaties tiešraidē

LSFP Facebook lapā!

Tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, notiks sporta forums SportsComm ’22, kurā sporta organizāciju līderi pulcēsies, lai diskutētu par aktuālo nozarē. Šī gada uzmanības centrā – motivācija un atbalsts kā vieni no būtiskākajiem izaugsmi veicinošiem faktoriem sportā. Lai tas būtu profesionālais sports vai sportošana ikdienā savai fiziskajai un mentālajai labsajūtai, ļoti bieži tieši motivācija un atbalsts ir viena no svarīgām panākumu atslēgām. 

#BeActive jeb būt aktīvam mūža garumā ir Eiropas Sporta nedēļas galvenais aicinājums, primāri uzsverot sportošanas ieguvumus ikviena cilvēka veselībai un labsajūtai. Taču pieredze liecina – pateikt ir vieglāk nekā izdarīt. Sabiedrības vispārējais fiziskās aktivitātes līmenis joprojām ir nepietiekošs, izmaiņas mūsu paradumos ir lēnas un nelielas. Tāpēc būtiski runāt par iemesliem un meklēt veidus, kā sportošanai piešķirt lielāku nozīmi katra cilvēka un sabiedrības kopumā ikdienā. Fiziski aktīva sabiedrība ir arī veselāka vairākās nozīmēs.   

Sporta forumā runāsim gan par motivāciju un atbalstu augstu sasniegumu sportā, gan – par “piecelšanu no dīvāna”, gan par to, kā motivēt būt fiziski aktīviem jauniešus skolā, gan – kā ar pareizu atbalstu sasniegt vairāk komandā. Runāsim par pašdisciplīnu kā izaugsmes stūrakmeni, par sporta nozīmi slimību profilaksē, par iedzīvotāju dzīvildzi, to, kā motivēt un atbalstīt ikvienu no mums – darba vietā, skolā, sporta komandā, ģimenē – darīt to gudri un mūsdienīgi.