Jaunumi

Vērienīgais 12 stundu futbola turnīrs Brīvības pieminekļa pakājē noslēdzies

25 Sep

 

Pusnaktī no sestdienas uz svētdienu Rīgā pie Brīvības pieminekļa noslēdzies 12 stundu ilgušais futbola turnīrs “#BeActive Futbola maratons”, ar kuru atklāta Eiropas Sporta nedēļa Latvijā. Šajā dienā, svinot daudzas sportiskas uzvaras, savas futbola prasmes demonstrēja gan leģendāri sportisti, gan sabiedrībā pazīstami dažādu profesiju pārstāvji.

 

Turnīrs “#BeActive Futbola maratons” 23.septembrī Brīvības pieminekļa pakājē 12 stundu garumā pulcēja dažādu profesiju un gadagājumu spēlētājus – futbola mačā piedalījās gan leģendārās 2004.gada Latvijas futbola izlases spēlētāji Māris Verpakovskis un Oļegs Blagonadeždins, gan “Ghetto Football” superfināla dalībnieki, policisti, ugunsdzēsēji, politiķi, gan arī aktieri, dziedātāji un dažādu futbola skolu un klubu pārstāvji. Viena no neparastākajām turnīra spēlēm notika starp bioloģisko dvīņu komandām.

 

Turnīra laikā tika oficiāli atklāta Eiropas Sporta nedēļa Latvijā, kuras ietvaros visā Latvijā no 23.līdz 30.septembrim tiks rīkoti vairāk nekā 500 dažādi sportiski pasākumi, aicinot iedzīvotājus veltīt laiku sportiskām aktivitātēm, neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības līmeņa. Sagaidāms, ka Eiropas Sporta nedēļas pasākumos piedalīsies ap 300 000 iedzīvotāju.

 

Turnīra “#BeActive Futbola maratons” rezultāti:

Nacionālo Bruņoto spēku un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras spēlē ar 10:3 uzvarēja NBS komanda.

 

Futbola skolas “Rikor” un futbola skolas “LEEVON” spēlē stiprākā izrādījās “Rikor” komanda – rezultāts 11:3.

 

Sīvā mačā starp policistiem un ugunsdzēsējiem uzvaru “izrāva” ugunsdzēsēji ar 4:3.

 

“Riga FC” un “RFS” spēlē spēcīgākā izrādījās “Riga FC” komanda – rezultāts 20:3.

 

Spēlē starp “Ghetto Football” superfinālistiem un “Ghetto Football” sezonas ranga līderiem spēcīgākā izrādījās ranga līderu komanda (rezultāts 8:4).

 

Latvijas Futbola federācijas un 2004.gada Latvijas futbola izlases spēlē ar 7:5 uzvarēja leģendārās 2004.gada futbola izlases spēlētāji.

 

Olimpiešu un #BeActive vēstnešu spēlē stiprākā izrādījās #BeActive vēstnešu komanda – rezultāts 12:9.

 

Plašāk par Eiropas sporta nedēļas pasākumiem, kur un kā tie notiks, var uzzināt interneta vietnē  www.beactivelatvia.lv.

 

Papildu informācijai: Laura Dabare, Eiropas Sporta nedēļas #BeActive komunikācijas koordinatore, tālr.29855688