Jaunumi

Zināmi #BeActive Taku izaicinājuma uzvarētāji

03 Nov

Ir noslēdzies #BeActive Taku izaicinājums, kurš sadarbībā ar atpūtas profesionāļiem PostNos norisinājās no 11. augusta līdz 31. oktobrim. Konkursa galveno balvu – ceļojumu uz Gruziju – bija iespēja laimēt ikvienam, kurš izgājis vismaz trīs no divpadsmit piedāvātajiem maršrutiem. Laimīgā uzvarētāja, kura ieguva ceļojumu, ir Ligita Baltrašjuna.

Tāpat tika izlozētas arī vairākas pārsteiguma balvas no Decathlon Latvija un Silvanols.

Balvas iegūst:

  • Pārsteiguma balvu no Decathlon Latvijatūrisma telti 4 personām saņem Mārtiņš Veseris (mves).
  • Pārsteiguma balvu no Decathlon LatvijaSUP dēli saņem Ineta M.

Jāpiebilst, ka pārsteiguma balvu izloze tika veikta starp visiem, kuri veikuši visas sportiskās vai visas piedzīvojuma distances.

Par visvairāk pareizi atbildētajiem jautājumiem pārgājienu laikā, pārsteiguma balvu no Silvanols – komplektu imunitātei, saņem Mārtiņš Veseris (mves) un Katrīna Visocka (Katete).

Izlozē starp visiem, kuri piedalījās bilžu un video konkursā Instagram platformā, laimīgais uzvarētājs, kurš saņem sporta aproci no Decathlon Latvija ir – Lana Poterjailo (@lana_poterjailo).

Izlozē starp visiem, kuri piedalījās bilžu un video konkursā Instagram platformā, laimīgais uzvarētājs, kurš saņem mazo sporta komplektu no Decathlon Latvija ir – Inita Peholte (@initapeholte).

Lai vienotos par laimētās balvas izsniegšanu, izlozētajiem dalībniekiem līdz 2022. gada 10. novembrim jāsazinās ar izaicinājuma rīkotāju, rakstot uz e-pastu zane.steinberga@lsfp.lv, izmantojot to pašu e-pastu, ar kuru ir reģistrēts lietotāja profils PostNos vietnē. E-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds un telefona numurs.